Reference

Ohlasy spokojených klientů

Miroslav Malota

Lukáš patří mezi nejlepší trenéry jaké jsem kdy poznal. Má přirozený cit pro tělo a pohyb, je rozený sportovec. Zároveň má i hluboké znalosti o sportu a pohybu a to nejenom, díky univerzitnímu studiu, ale i soustavným vzděláváním a rozvíjením svých znalostí. Na Lukášových hodinách oceňuji individuální přístup. Za tu dobu co s ním cvičím jsem udělal významný progres a cvičení se stalo mým koníčkem. Na každou hodinu se těším.”

Zuzka Jančárková

Mohu jen doporučit. Cvičení vybrané přesně podle potřeb a požadavků. Vhodné pro začátečníky i pro ty, kteří již mají se cvičením zkušenosti. Lukáš dokáže skvěle poradit a vysvětlit cviky tak aby si člověk neublížil a cvičení mělo požadovaný efekt. Díky Lukášovi a jeho přátelskému přístupu jsem si našla cestu ke cvičení ve fitness centrech."

Bedřich Synek

Lukáš je profík a pohodovej parťák. Baví ho, to co dělá a to je vždy velmi důležité. S Lukášem mě baví cvičit, protože pochopil proč chci cvičit a jaké cíle chci dosáhnout. Lukáše mohu jen doporučit!

Iveta Kaiserová

Luky je super trenér. Vyhovuje mi, že mám někoho, kdo pohybu rozumí a naučí mě cvičit správně a tím i dlouhodobě. Nemá problém kdykoliv s čímkoliv poradit, nevadí mu ani komunikace na denní bázi. Doporučuji všem 🙂

Alice Cieslarová

K Lukášovi chodím víc než rok, je skutečný profesionál. Přizpůsobil tréninky mým možnostem. Neměnila bych. Alice.

Kateřina Carosini

Tréninky s Lukášem jsou skvělé 🙂 Své práci rozumí a pro každého připravuje individuální cvičení. Líbí se mi, že se mi celý trénink věnuje, sleduje, jak cvičím a ví, kdy může přidat a nebo naopak ubrat. Dokáže mě motivovat a chodit cvičit pravidelně. Díky Lukášovu přístupu jsem změnila pohled na sport a na tréninky se těším, protože nejen že vidím výsledky, ale zároveň tam je vždy fajn atmosféra, která mě nabíjí a zároveň i odpočinu od každodenních starostí. Katka.

David Vokáč

Přes dva roky jsem necvičil, důvodem byl úraz a následná dosti dlouhá rehabilitace. Konečně jsem se před pár týdny dostavil opět do svého oblíbeného fitka k Lukášovi. Asi nemusím říkat, že jsem se těšil na cvičení, na která jsem byl zvyklý. K mému údivu, Lukáš nezahálel jako já, a jeho cvičení a cvičební postupy jsou zcela nové, v mnohem překonávají vše, co jsem viděl na internetu. Jsem opravdu rad, že chodím k trenérovi, který se neutápí ve stereotypech, byť možná dobrých, nicméně vše se časem omrzí. Lukáš nabízí mnoho nových postupů a cvičení, no a já se na vše už moc těším 🙂

Ľubomíra Rybošová

K Lukášovi som sa dostala vďaka svojej kolegyni, ktorá ku nemu chodila cvičiť. Za to jej ďakujem 🙂 Lukáš je veľmi priateľský a ľudský. Komunikácia s ním je skvelá (aj osobná, aj online). Ako začiatočníkovi mi vždy všetko zrozumiteľne vysvetlí a na tréningy sa vyslovene teším 🙂 Vďaka nemu ma začalo baviť cvičenie.

Simona Repelová

S Lukášom trénujem od júna 2023. Jeho tréningy som si veľmi obľúbila a stále sa na nich teším. Ľudsky je Lukáš veľmi prijemný. Komunikácia s ním je rýchla a bezproblémová. Je veľmi ústretový a vždy sa snaží nájsť vhodný termín na cvičenie.

Emma Kramářová

Tréninky s Lukášem můžu jen doporučit! Vždy je s ním zábava a tréninky jsou dobře vymyšlené. Díky němu mě cvičení konečně začalo bavit 🙂

Tereza Philippová

Luky je výborný trenér, co dokáže dobře poradit a namotivovat ve cvičení 🙂 Je s ním výborná komunikace, vždy je milý a usmívající se (nechápu po tolika hodinách cvičení v jeden den 😁).

Během covidu jsem dost zlenivěla a Luky mi pomohl během pár měsíců dostat se do lepší formy. Určitě doporučuju každému 🙂

Adriana Velecká

Spolupráci s Lukášem Vám všem mohu vřele doporučit. Za pár měsíců mě dostal do formy a naučil mě správnou techniku cvičení. Umí Vám vše výborně vysvětlit a taky namotivovat Vás k výkonu. Je to moc příjemný člověk, se kterým se dá výborně popovídat, ale který je současně důsledný a nedovolí Vám se ve fitku poflakovat 🙂 Za mně 5 hvězdiček z 5!

Jana Viedenská

Je to už více než 3 roky, kdy jsem jako úplný začátečník hledala osobního trenéra a náhoda mě přivedla k Lukášovi. Od té doby toho nelituji ani vteřinu. Lukáš je trenér, který ví co dělá, dokáže klienta skvěle odhadnout a sestavit trénink tak, aby se každý posouval kupředu. Lekce s ním není žádná "ulejvárna", ani na chvíli. Je to pot a téměř slzy, ale zároveň zábava. Stále mě to baví a trénink mi vždy kromě vylepšení kondice zaručeně zlepší i náladu. Je to přece fajn překonat sám sebe, vydat maximum a posunout se dál.

Blanka Svobodová 

Lukáš je profík, tréninky s ním jsou pestré a zábavné. Taky je to velmi milý a optimistický kluk, se kterým se nikdy nenudím. Cvičím s ním už třetí rok a neměnila bych. Je prostě nejlepší🥇🏋️‍♀️🧘‍♀️

Marcela Balíková

S Lukášem cvičím teprve od začátku roku 3x týdně a každý trénink je pestrý a jiný, nechápu, kde ty cviky pořád bere :-))) Je vtipný a přátelský a zároveň nic neodpustí, takže i když už nemůžu, stejně se hecnu a těším se na další hodinu. Můžu jen doporučit na 100% budete spokojený nejen s ním, ale brzo i s pohledem do zrcadla a s pocitem, že pro sebe něco děláte. Sama bych to nikdy tak neodcvičila bez jeho dozoru a pořád dobré nálady..🙂 díky Lukáši!

Simona Vondráčková 

Fitko s Lukášem je pohodové a výsledky skvělé. Cvičím s ním cca tři roky, moje fyzička se zlepšila o sto procent a shodila jsem i dost kil díky jeho radám o stravě a režimu. A ještě mi vždycky zvedne náladu 🙂 Moc doporučuji!

Burak Hilmioglu

I've met Lukaš 3 months ago when I was trying to find a PT after pandemic. He was very careful about understanding my needs. He prepared an intense workout plan and we started training with his guidance every second of the training. After 2 months I was able to lose most of the weight I gained thanks to him and the change in my body was noticed by many people. I'm really glad that I met him. I strongly recommend him to everyone who needs a PT.”

Markéta Dočkalová 

Trénovat s Lukášem jsem začala asi před čtyřmi měsíci. Cvičení v posilovně mě dříve moc nebavilo ale protože vím jak je efektivní, rozhodla jsem se využít nabídky ve fitku kam jsem ráda chodila na polední lekce Tabaty. S Lukášem je trénink v posilovně opravdu zábavný, má vždy dopředu promyšleno jak a co daný den budeme cvičit, dokáže dobře klienta odhadnout. Cvičení je pestré, šité na míru a nenápadně neustále roste na intenzitě 🙂 Je úžasné vidět pokroky. Doporučuji!

Janette Regendova

Lukáš je skvělý trenér všechno vysvětli mohu ho jen doporučit 👍

Lucie Pazoutova

S kamarádkou jsme absolvovaly párovou lekci. Dopředu jsme se s Lukášem domluvily, že bychom chtěly ukázat různé cviky na celé tělo, abychom si je poté mohly samy kombinovat. Trénink byl zábavný a profesionální. Předčil naše očekávání 🙂

Anet Novotná 

Cvičit s Lukášem jsem začala zhruba před dvěma měsíci a musím říct že je skvělý trenér 🙂 tréninky jsou vždy jiné a zábavné 🙂 a pokaždé vymýšlí jiné a efektivní cviky...Takže se těším na každou další hodinu 💪🏽🏋🏽 Taky je pokaždé pozitivně naladěn 🙂 Lukáše můžu jen doporučit 🥇

Ivanna Yakubiv

Lukas is knowledgeable and professional trainer. Super conscious of health, safety and what's best for each individual! I highly recommend training with Lukas.

Martin Dráb

Lukáš je prvním "tělocvikářem", který mi ukázal, že "tělocvik" není jenom pruda. Díky.

Jarda Gabriel

Lukáš je nejen skvělý trenér ale i člověk. Cvičení s ním je pestré a velice účelné. Pokud někdo hledá profesionálního a příjemného trenéra, tak je to Lukáš.

Šimon Svoboda

Lukáš je výborný trenér. Tréninky jsou komplexní a pokaždé jiné. Člověk se na cvičení těší, protože má Lukáš vždy dobrou náladu a to je super motivace 😀

Diana Molnárová

Lukáš je výborný trenér, na hodinách sranda a dřina, což je podle mě ta nejlepší kombinace. Výsledky jsou vidět už po pár týdnech. Je znát, že tomu Lukáš opravdu rozumí a baví ho to. Rozhodně doporučuji.

Josef Dolák

Byl jsem velmi mile překvapen z práce Lukáše. Je velmi empatický a vstřícný k potřebám klienta. Jsem starší člověk, který přišel s požadavkem na zvýšení kondice, redukci váhy, ale hlavně s požadavkem, aby mne provedl posilovnou a vysvětlil jak pracovat s nářadím a co dělat pro svou kondici. Velmi mi ulehčil můj vstup do toho sportovního prostředí. Počítám, že i v budoucnu požádám o konzultace jak dal pokračovat. Lukáši, diky.

Zdenka Hajduchová

,,Lukáše znám teměř 3 roky. Poznala jsem ho ve fitku na skupinové lekci HIIT, kdy mě oslovil jestli k němu nechci chodit na individuální tréninky, a tak jsem začala a chodím k němu celou dobu. Lukášovi lekce jsou velmi pestré, a když už nemohu tak na něj kříčím, že ho vyměním, ale neudělám to jelikož tak úžasného trenéra a zaroveň člověka bych jen stěží hledala. Trénink s ním je někdy hodně těžký (ale zato jsou vidět výsledky), ale i tak se spolu dost zasmějeme. 

Letos jsem se rozhodla, že bych chtěla uběhnout svůj první půlmaraton a Lukáš je tak hodný, že mi s přípravou pomáhá a to nejen fyzicky, ale i psychicky a také mi slíbil, že mě přímo podpoří na trati při závodu a že když to uběhnu tak mi koupí pistaciový dort.
Úžasný člověk s velkým srdcem. Všichni kdo chcete cvičit a zároveň poznat skvělého, úžasného trenéra a člověka tak za ním utíkejte, já na sobě vidím velké pokroky a to díky němu."

Matouš Hasoň

Tréninky s Lukášem jsou parádní. Cviky jsou pestré a vymyšlené na míru. Je vidět, že Lukáš má parádní přehled o tom, jaké cviky s kým a kdy cvičil. Na tréninky se vždycky velmi těším. Už teď po měsíci cvičení mohu s čistým svědomím prohlásit, že se cítím o mnoho lépe. Jen tak dál, Lukáši! 🙂

Etsuko Kojima

Lukas is a wonderful personal trainer! His workouts are always enjoyable because there's plenty of variety and it's never boring. He is a great motivator and is mindful of my limits. I'm really enjoying my time working with him! So far I'm very impressed with his service!!

Miroslava Mikušková

S Lukášom trénujem už vyše roka a som maximálne spokojná! 
Je schopný posúvať moje hranice s ľahkosťou tak, že si to ani nevšimnem. Vždy je plný energie s úsmevom na tvári. Som vďačná že mi vždy vyjde v ústrety s neštandardnými termínmi tréningu. Ak hľadáte stopercentného profesionála, tak to je on.

Michele Donvito

Very professional and prepared trainer. I recommend him.

Kristýna Neffeová

Lukáš je výborný, přátelský a hlavně profesionální trenér, který opravdu ví, jak má cvičení a jídelníček sportovce vypadat. Má dlouholetou praxi v oboru a svůj um nezískal jako většina trenérů jen na nějakém kurzu, ale má jej opravdu vystudovaný na univerzitě.

Tréninky s Lukášem jsou zábavné, nikdy nejsou stejné a proto je cvičení s ním zábavné a motivující. Pomohl mi moc především s mými začátky ve fitness světě po úrazy kolene. Dokázal trénink mým potřebám přizpůsobit.

I když už cvičím sama, stále čerpám z jeho rad a zásoby cviků a kdykoliv mám nějaký dotaz, jsem s ním stále v kontaktu a rád mi pomůže.

Dušan Laščiak

S Lukášom cvičím už takmer dva roky. Cvičenie je vždy efektívne a čas je plne využitý. Pred tým, ako som spoznal Lukáša, z chodenia do posilňovne som mal rešpekt, možno až strach. Dnes tam chodím s nadšením. Nehovoriac o zmene postavy a získaní potrebného sebavedomia. 100% doporučujem."

Anna Vondráčková

K Lukášovi jsem začala chodit před několika lety jako absolutní (a stydlivý) fitness nováček. Díky jeho profi, ale zároveň nenuceně přátelskému přístupu, jsem se nikdy necítila nepříjemně - s cvičením jsem tak nesekla a zanedlouho viděla (ale hlavně pociťovala) pozitivní výsledky. Fitness duch ve mně zůstal a trénovat jsem nepřestala ani potom, co jsem se odstěhovala do zahraničí. Při každé domácí "session" si dodnes vzpomenu na motivační slova onoho milého Slováka, který má na svědomí to, že si už život bez cvičení nedokážu představit! 🙂